Głównym elementem strony domowej jest moduł wyświetlający zdjęcia pochodzące z wyróżnionych podstron. W ten sposób przezentowane będą informacje, które powinny zwrócić uwagę odwiedzających. 

Poniżej znajduje się pole prezentujące najbliższe seminaria (zarówno z INTiBS, jak i PWr oraz UWr) oraz aktualności (przede wszystkim zmiany na stronach -- nowe elementy). Wreszcie po prawej stronie znajdują się bieżące ważne informacje. Stopka strony zawiera ważniejsze odnośniki wybrane z menu głównego, co umożliwia korzystanie ze stron także na urządzeniach mobilnych, które nie obsługują skryptów wymaganych do korzystania z menu. 

Spora część informacji została już przetłumaczona na język angielski. Reszta ogólnych tekstów będzie tłumaczona sukcesywnie. Za pewien czas pojawi się także spis danych kontaktowych pracowników (zanim to nie nastąpi, aktualna książka telefoniczna znajduje się tutaj). Zostaną także uaktualnione i rozszerzone informacje dotyczące działalności naukowej poszczególnych oddziałów. Jeżeli w nowym układzie brakuje czegoś, pojawiły się jakieś błędy, lub niedociągnięcia, bardzo proszę o informacje i sugestie. 

Tomasz Zaleski

T.Zaleski@int.pan.wroc.pl.