Warning: Use of undefined constant view - assumed 'view' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/www_intibs/templates/intibs2020/index.php on line 92

EventsDoctoral dissertation defence

11:00, 21-05-07
Microsoft Teams

Synthesis and optical studies of Y3Al2Ga3O12:Cr3+ persistent phosphors and ceramics doped with Rare Earth ions (RE3+)

mgr Zhengfa Dai


Promotor: Dr hab. Dariusz Hreniak

Recenzenci:

Prof. dr hab. Stefan Lis, Wydział Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu

Prof. dr hab. Wojciech Pisarski, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Ze względu na trwający w Polsce stan epidemii, obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams.

Z dysertacją i opiniami recenzentów można się zapoznać w Bibliotece INTiBS PAN.

Streszczenie i opinie są również zamieszczone na stronie internetowej Instytutu.

Ze względu na trwający w Polsce stan epidemii, obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "intibs.pl" (a tym samym dostęp do organizacji INTiBS PAN w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu  "Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Zhengfy Dai" przy pomocy kodu dostępu: cwykmpv

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu. W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: .

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "intibs.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: w celu uzyskania dostępu najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem obrony, tj. do dnia 06.05.2021 br. do godz. 11:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Zhengfy Dai" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.

INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR
I BADAŃ STRUKTURALNYCH
im. Włodzimierza Trzebiatowskiego
POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Institute address:
ul. Okólna 2, 50-422 Wrocław
Electronic address::
71 343 5021, 71 395 4xxx
Fax: 71 344 1029
Mon - Fri 7:30-15:30